Witamy!

Od wielu lat świadczymy usługi w zakresie kompleksowej obsługi pogrzebów, kładąc szczególny nacisk na uczciwość i jakość wykonywanych usług

Sierpień 2018 Lipiec 2018 Marzec 2018 Styczeń 2018 Grudzień 2017

Polecamy:

Nie wiesz jak wyczyścić silos? Zatrudnij fachowca!

2017-12-11 | Marek Kowal

frazy kluczowe: czyszczenie hal oraz silosów, czyszczenie hydrodynamiczne, piaskowanie

Przedsiębiorcy zajmujący się produkcją czy magazynowaniem towarów wiedzą, jak ważne jest utrzymanie czystości w miejscu pracy. Z tego względu co raz częściej korzystają z usług firm sprzątających, który zapewniają terminowość i profesjonalizm. Stosunkowo nowymi usługami jest czyszczenie hydrodynamiczne oraz czyszczenie okien myjkami wysokociśnieniowymi w wieżowcach. W ofertach niektórych takich firm znaleźć można także piaskowanie. Dużą popularnością cieszy się również czyszczenie hal oraz silosów. Usługi firm porządkowych nie należą do najtańszych, ale doświadczenie oraz wysokiej jakości sprzęt, jakim dysponują sprawia, że są co raz chętniej zatrudniane. Wiele działa nie tylko u klientów, ale także posiada własne punty obsługi, w których przyjmowani są interesanci - usługę można zatem zamówić udawszy się do siedziby firmy lub też poprzez rozmowę telefoniczną. Przedstawiciel firmy (a niejednokrotnie jej właściciel) w umówionym terminie pojawi się w miejscu, w którym zlecenie ma zostać wykonane i sporządzi wstępną wycenę. 
Koszt usługi obejmuje środki czystości zużyte podczas sprzątania, więc osoba je zlecająca nie musi dostarczać ich we własnym zakresie ani ponosić dodatkowych kosztów związanych z ich zakupem. W razie reklamacji (gdy właściciel obiektu stwierdzi, iż usługa nie spełniła jego oczekiwań) zleceniodawca ma prawo domagać się zwrotu poniesionych kosztów; strony sporu mogą załatwić sprawę polubownie lub, gdy nie jest to możliwe, na drodze sądowej, jednak raczej unika się podejmowania tak drastycznych kroków, a większość firm porządkowych stara się utrzymywać pozytywne relacje z klientami. Warto jednak zapoznać się z opiniami odnośnie do firmy, którą zamierza się wynająć.
Więcej o czyczeniu przemysłowym na stronie https://czyszczeniatechniczne.eu

'

Fotografie:
czyszczenie hal oraz silosów
czyszczenie hydrodynamiczne
piaskowanie

Warto zobaczyć: