Witamy!

Od wielu lat świadczymy usługi w zakresie kompleksowej obsługi pogrzebów, kładąc szczególny nacisk na uczciwość i jakość wykonywanych usług

Sierpień 2018 Lipiec 2018 Marzec 2018 Styczeń 2018 Grudzień 2017

Polecamy:

Bezpieczne paczki

2018-07-28 | Marek Kowal

frazy kluczowe: profile ochronne, ochrona przedmiotów w transporcie, wypełniacze do paczek

Coraz częściej wysyłamy różne rzeczy pocztą i niestety tak samo często okazuje się, że docierają one uszkodzone. Często wtedy złościmy się na pocztę i przeklinamy ją za to, że nie potrafi dostarczyć paczki w całości. 
Prawda jest taka, że to nie jest tylko wina poczty. Jest wiele sposobów na to, by ochrona przedmiotów w transporcie była skuteczniejsza i wystarczy trochę dobrych chęci, a sami będziemy mogli zadbać o to, żeby przesyłka dotarła w całości. 
Najprostszym sposobem będzie zaopatrzenie się w wypełniacze do paczek. Mogą to być kawałki kartonu, worki z powietrzem, styropian albo folia. Dzięki temu przedmioty w paczce będą bezpieczne i nic im się nie stanie nawet wtedy, kiedy ktoś upuści karton albo przewróci się on w transporcie. 
Innym sposobem na ochronę przesyłki są profile ochronne, czyli kawałki styropianu, które wkłada się w rogi kartonu. Dzięki temu ochrona przedmiotów w transporcie staje się bardzo skuteczna, bo karton jest usztywniony i nie ma możliwości, żeby coś się stało przedmiotom w środku. 
Zawsze można też połączyć te dwa sposoby i zabezpieczyć przedmioty podwójnie. Profile ochronne i wypełniacze do paczek razem będą jeszcze skuteczniejsze, niż osobno.  
Jak widać, wystarczy trochę wkładu własnego, żeby móc mieć pewność, że paczka dotrze do miejsca docelowego w całości. Nie należy zrzucać całej odpowiedzialności na pocztę, bo często to my możemy wpłynąć na bezpieczeństwo przesyłki, którą wysyłamy. To bardzo ważne, żebyśmy najpierw pomyśleli o sobie, a potem obwiniali innych.
Więcej o zabezpieczeniach paczek w transporcie znajdziesz tutaj.

'

Fotografie:
profile ochronne
ochrona przedmiotów w transporcie
wypełniacze do paczek

Warto zobaczyć: